Na utakmici Đalski – Sloga postignuto pet golova (3:2)
PIŠE:              OBJAVLJENO: 09.04.2013.             FOTO:
sloga 14 10 069

foto ilustracija

GUBAŠEVO – Utakmicu 12. kola II ŽNL odigranu u Gubaševu, na kojoj je NK Đalski ugostio konjščinsku Slogu, obilježilo je čak pet golova. Utakmica je igrana na mekom terenu djelomično pokrivenom vodom. Odlično otvaranje NK Sloge već je u petoj minuti rezultiralo pogotkom Maria Prišćana. U nastavku je inicijativu na terenu djelomično preuzeo Đalski, sve do 23. minute kada Marko Vidak postiže 2. gol za Slogu. Krajem prvog poluvremena, u 41. minuti, sudac Filip Meglić dosuđuje jedanaesterac za domaćina. Priliku koristi Oliver Vranić, kapetan Đalskog, koji zabija gol i smanjuje razliku na 2-1. U 2. poluvremenu Slogina igra splašnjava, a terenom dominira ekipa NK Đalski pokazavši puno borbenosti i energije. Mario Hrast zabija dva gola preokrenuvši rezultat u svoju korist. Rezime je dobra utakmica u kojoj je Đalski na otvorenju polu sezone zasluženo osvojio sva tri boda.

Za koga ćete glasati na izborima za Europski Parlament 25.5.2014.?